Oost-Hintham

Welzijn Divers is op verschillende manieren aanwezig en actief voor de bewoners van de wijken Oost - Hintham. Onze medewerkers maken deel uit van het buurtteam.

Wijkwerker
Zo zijn er wijkwerkers die bewoners stimuleren om samen activiteiten te ontwikkelen voor henzelf en de buurt. Wijkwerkers signaleren ook eventuele problemen en bieden ondersteuning bij het vinden van oplossingen. Daarbij betrekken ze de omgeving 'wat kunnen familieleden, vrienden, buren en andere bewoners doen?' Ze kunnen bewoners ook in contact brengen met andere organisaties in de buurt. Wijkwerkers bieden tijdelijke ondersteuning, zodat bewoners daarna zelf verder kunnen.

Opvoedondersteuning en jeugd- en jongerenwerk
De opvoedondersteuner werkt op verschillende plekken in Oost-Hintham, maar kan ook bij u thuis komen. U kunt haar benaderen voor opvoedadvies en opvoedcursussen.  De opvoedondersteuner en jeugdwerker zitten beiden in het basisteam jeugd en gezin (BJG). 

Klik  hier voor meer info.

De jeugd en jongerenwerker organiseert samen met de deelnemers en vrijwilligers activiteiten. Hij of zij is er ook voor vragen waar je als jongere, maar ook als ouder, niet direct een oplossing voor weet.

Meer!leren
MEER! Leren organiseert cursussen, trainingen en workshops voor en door wijkbewoners  van de gemeente 's-Hertogenbosch.

Wijkplein
Klik voor meer informatie op de knop wijkplein in de rechterbovenhoek.

    • Tine  Berkers Tine Berkers
      : Wijkwerker
      : t.berkers@divers.nl
      : 06 11 86 95 93
    • Leo Hanegraaf Leo Hanegraaf
      : Wijkwerker
      : l.hanegraaf@divers.nl
      : 06 21 59 43 51
    • Karima Khtoura Karima Khtoura
      : Wijkwerker
      : k.khtoura@divers.nl
      : 06 46 75 28 56
    • Esther van Grinsven Esther van Grinsven
      : Jongerenwerker
      : e.vangrinsven@divers.nl
      : 06 55 32 23 89
    • Nisrine Khanchouf Nisrine Khanchouf
      : Jeugdwerker
      : n.khanchouf@divers.nl
      : 06 55 78 84 81
    • Rita  Kivits Rita Kivits
      : Wijkpleinconsulent
      : r.kivits@divers.nl
      : 06 55 32 21 31
    • Marion Leeijen Marion Leeijen
      : Vrijwillige thuishulp
      : m.leeijen@divers.nl
      : 06 46 75 28 47
    • Mieke  Reijner-Verhoeven Mieke Reijner-Verhoeven
      : Opvoedondersteuner
      : m.reijner@divers.nl
      : 06 50 45 93 40
    • Nick Schonhage Nick Schonhage
      : Jeugd- en jongerenwerker
      : n.schonhage@divers.nl
      : 06 48 11 86 08
    • Saskia  van Wijk Saskia van Wijk
      : Mantelzorgondersteuning
      : s.vanwijk@divers.nl
      : 06 46 75 28 51